O naší společnosti

NOE Energy Solutions s.r.o. vznikla v roce 2017 na základě předchozí dlouholeté spolupráce s německou technologickou a vývojovou firmou FENECON GmbH, jedním z hlavních světových inovátorů na poli technologií obnovitelných zdrojů a využití takto vyrobené energie. V rámci této spolupráce jsme se aktivně podíleli na vývoji technologií v oblasti bateriových úložišť a systémové integrace do funkčních energetických celků. 

Zkušenosti, které jsme v rámci této spolupráce nasbírali jsme přenesli na český trh a v průběhu uplynulých let realizovali dodávky fotovoltaických elektráren a bateriových úložišť především v rámci komerčního a rezidenčního sektoru. 

Velmi dobře si uvědomujeme, že základem úspěchu je dobře organizovaný a kvalifikovaný tým spolupracovníků, jejichž vizitkou je kvalitně odvedená práce. Klíčovým faktorem je pro nás stabilita, protože jedině ta zjišťuje udržitelnou kvalitu našich služeb v čase. Úspěšně jsme tak sestavili tým odborníků, kteří chápou pojmy jako odpovědnost, kvalita a identita firmy. Naši klienti se tak mohou spolehnout na kvalitně odvedenou práci, zákaznický servis a především spolehlivé a funkční technologie. 

Máte zájem o spolupráci s Noe Energy solutions?